COSKERA
2 items = 5% off · 3 = 8% · 4 = 12% · 5 = 18% · 6+ = 25% offFree delivery — no minimum orderMake an offer on any eligible product100% genuine brands, sourced directNew drops every week
2 items = 5% off · 3 = 8% · 4 = 12% · 5 = 18% · 6+ = 25% offFree delivery — no minimum orderMake an offer on any eligible product100% genuine brands, sourced directNew drops every week
COSKERA
PILEXIL
Our brands

PILEXIL

22 products · Free delivery, no minimum

PILEXIL — products

Pilexil Anti-Hair Loss 15amp 5 Amp Gift

PILEXIL

Pilexil Anti-Hair Loss 15amp 5 Amp Gift

€71.95

Free delivery — no minimum order

Select options
Pilexil Shampoo Frequent Use

PILEXIL

Pilexil Shampoo Frequent Use

€31.95
€10.65 / 100 ml

Free delivery — no minimum order

Select options
Pilexil Anti Dandruff Shampoo Dry Hair

PILEXIL

Pilexil Anti Dandruff Shampoo Dry Hair

€34.95
€11.65 / 100 ml

Free delivery — no minimum order

Select options
Pilexil Anti Dandruff Shampoo

PILEXIL

Pilexil Anti Dandruff Shampoo

€34.95
€11.65 / 100 ml

Free delivery — no minimum order

Select options
Pilexil Capsules Anti Hair Loss

PILEXIL

Pilexil Capsules Anti Hair Loss

€71.95
€0.48 / unit

Free delivery — no minimum order

Select options
Pilexil™
2 sizes

PILEXIL

Pilexil™

From€47.95

Free delivery — no minimum order

Select options
Pilexil Anti-Hair Loss Conditioner

PILEXIL

Pilexil Anti-Hair Loss Conditioner

€39.95
€19.98 / 100 ml

Free delivery — no minimum order

Select options
Lacer Pilexil Anticaide Shampoo

PILEXIL

Lacer Pilexil Anticaide Shampoo

€34.95

Free delivery — no minimum order

Select options
Lacer Pilexil Anticaide Shampoo

PILEXIL

Lacer Pilexil Anticaide Shampoo

€27.58

Free delivery — no minimum order

Select options
Pilexil Shampoo Anti Hair Loss

PILEXIL

Pilexil Shampoo Anti Hair Loss

€41.95
€8.39 / 100 ml

Free delivery — no minimum order

Select options
Pilexil Shampoo Anti Hair Loss 500ml

PILEXIL

Pilexil Shampoo Anti Hair Loss 500ml

€33.65
€6.73 / 100 ml

Free delivery — no minimum order

Select options
Pilexil Anti-Hair Loss Capsules Forte Max 2x60 Capsules
Sold out

PILEXIL

Pilexil Anti-Hair Loss Capsules Forte Max 2x60 Capsules

€94.95

Free delivery — no minimum order

Select options
Pilexil Forte Ampules Anti Hair Loss
Sold out

PILEXIL

Pilexil Forte Ampules Anti Hair Loss

€78.95
€78.95 / 100 ml

Free delivery — no minimum order

Select options
Pilexil Forte Hair & Nails
Sold out

PILEXIL

Pilexil Forte Hair & Nails

€82.95
€0.55 / unit

Free delivery — no minimum order

Select options
Pilexil Hair And Nail Capsules 2x100 Units
Sold out

PILEXIL

Pilexil Hair And Nail Capsules 2x100 Units

€60.95

Free delivery — no minimum order

Select options
Pilexil Lacer Spray Forte Anti Loss
Sold out

PILEXIL

Pilexil Lacer Spray Forte Anti Loss

€67.95
€56.63 / 100 ml

Free delivery — no minimum order

Select options
Pilexil Shampoo Frequent Use
Sold out

PILEXIL

Pilexil Shampoo Frequent Use

€33.95
€6.79 / 100 ml

Free delivery — no minimum order

Select options
Pilexil Forte Capsules For Hair And Nails 2x100 Units
Sold out

PILEXIL

Pilexil Forte Capsules For Hair And Nails 2x100 Units

€106.95

Free delivery — no minimum order

Select options
Pilexil Shampoo For Oily Hair
Sold out

PILEXIL

Pilexil Shampoo For Oily Hair

€33.95
€11.32 / 100 ml

Free delivery — no minimum order

Select options
Pilexil Capsules Forte Anti Hair Loss
Sold out

PILEXIL

Pilexil Capsules Forte Anti Hair Loss

€66.95
€0.67 / unit

Free delivery — no minimum order

Select options
Pilexil Shampoo Anti Hair Loss 2x500ml
Sold out

PILEXIL

Pilexil Shampoo Anti Hair Loss 2x500ml

€38.30
€3.83 / 100 ml

Free delivery — no minimum order

Select options
Pilexil Shampoo Anti Hair Loss
Sold out2 sizes

PILEXIL

Pilexil Shampoo Anti Hair Loss

From€47.95

Free delivery — no minimum order

Select options